Seperator

Lietas marmuras

Blu evermite lieto marmuro gaminiai, praustuvai, vonios ir dušo padėklai. Didžiausio Europoje lieto marmuro produktų gamintojo garantija.

Blü semiasi įkvėpimo iš mus supančio pasaulio – iki 75% lieto marmuro gaminių sudaro natūralios marmuro dulkės. Dėl išskirtinių lieto marmuro savybių Blu gaminiai pasižymi tikslumu, todėl pasirinktas praustuvas, dušo padėklas ar vonia idealiai priglus prie baldo ar lygios sienos, nereikės silikonu ar maskuojančiomis juostelėmis darkyti vonios kambario interjero (didžiausias gamyboje leistinas nuokrypis yra 3mm). Lieto marmuro gamybos technologija leidžia pagaminti išskirtinio dizaino gaminius – vonias, dušo padėklus, praustuvus. Iš lieto marmuro gaminami labai dideli (didesni nei 1800 mm) ir unikalių formų praustuvai. Taip pat visi gaminiai gali būti pritaikyti konkretiems vartotojo poreikiams – visus praustuvus serviso tarnyba gali pritaikyti Jūsų poreikiams, kad jie tiksliai tilptų į turimą nišą ar erdvę.

 

 

 

Gaminių paviršiai, padengti specialia sanitarine „gel coat“ medžiaga ir gali būti įvairių spalvų bei tekstūrų (marmuro, granito imitacijos, matiniai ir t.t). Patentuota Evermite tecnologija leidžia pagaminti iškirtinius gaminius, kurių paviršius yra net iki 40% atsparesnis išoriniams veiksniams.

 

Lieto marmuro gaminių paviršiaus priežiūrai ir valymui rekomenduojame naudoti Švedų gamintojo valiklį Clean and Shine. Šis valiklis vienu metu valo, poliruoja bei padengia apsaugine plevele gaminio paviršių, todėl švariu ir it nauju paviršiumi galėsite džiaugtis ilgus metus.  Lengvai putoja, tad vienam naudojimui užtenka vos poros lašelių priemonės.

 

 

Seperator